Výměna poškozeného autoskla? Pro nás žádný problém!

O nás

Jedno z námi opravených aut

  • Naše firma se zabývá výměnou autoskel od roku 1992. Za dobu své existence jsme prodali a nainstalovali tisíce autoskel a klienti se k nám rádi vracejí.
  • Prasklé či rozbité autosklo měníme u všech typů automobilů. Všechny výměny autoskel a opravy autoskel provádíme velmi rychle a ve vysoké kvalitě. Veškerá autoskla jsou homologovaná, v naší nabídce nenajdete laciné napodobeniny z Číny nebo Polska.
  • Námi používané značky autoskel: PILKINGTON, AGC, SPLINTEX ,SEKURIT, PPG, GUARDIAN a další kvalitní autoskla dodávaná z prvovýroby.
  • V současné době jsme smluvními partnery pojišťoven, a proto můžeme nabídnout kompletní služby při řešení pojistných událostí (např. nafocení poškozeného autoskla, výměnu autoskla, opravu autoskla, pomoc při hlášení pojistných událostí i vlastní nahlášení pojistné události), a to vše bez finanční účasti Vás, zákazníků.
  • Pokud je poškození skla menší, může se klient místo výměny rozhodnout pro jeho opravu.

Oprava autoskla

Prasklé autosklo je možné opravit, jen pokud prasklina splňuje určitá kritéria daná výrobcem (např. velikost praskliny ve skle a její tvar, poškození nesmí být v přímém zorném poli řidiče). Samotná oprava autoskla pak probíhá odvrtáním vnější části skla v prasklině, pak je odvrtaná část očištěna a vyplněna speciálním lepidlem. Následně je autosklo v místě opravy nahříváno, aby se uvolnily vzduchové bulbliny, které mohly při nanášení lepidla vzniknout. Posledním krokem vytvrzení speciální UV lampou.

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Kvalita práce vynikající. Mohu jen doporučit.

Kristýna, Manažerka

Dlouholetá praxe této firmy je znát. Ráno jsem přivezl svůj vůz s rozbitým čelním sklem a po obědě si ho již odvážel s novým. Naprosto bezproblémové jednání.

Martin, Podnikatel

Svůj vůz jsem ráno našel s rozbitým bočním oknem. Autosklo Bohdalec mi na počkání sklo vyměnilo a vůz dokonce vyčistilo od střepů. Perfektní přístup a milé jednání.

Miroslav, Řemeslník

Nové čelní sklo jsem měl do jednoho dne a bez placení! Autosklo Bohdalec za mě vše vyřídilo, stačilo přinést pár dokladů. Doporučuji!

Jiří, Penzista